Funkcjonalne bramy wjazdowe

Świetnie sprawdzą się na każdej posesji. Łatwe w użytkowaniu i estetyczne bramy przesuwne i dwuskrzydłowe.
Bramy rozsyłacz do przesuwnych

Bramy wjazdowe przesuwne

Solidne i proste w konserwacji bramy przesuwne zapewniające wygodny wjazd na posesje i brak ryzyka uderzenia przez otwieraną bramę.

Zobacz dostępne wzory
Bramy dwuskrzydłowe

Bramy wjazdowe dwuskrzydłowe

Świetnie wyglądające i stabilne bramy dwuskrzydłowe, które zapewnią wygodny i bezproblemowy wjazd na posesje oraz wysoką estetykę bramy.

Zobacz dostępne wzory

Odporne na uszkodzenia, solidne bramy wjazdowe

Oferujemy bramy, które sprawdzą się przez lata codziennego użytkowania. Korzystamy z oferty najlepszych dostawców i oferujemy mnogość dostępnych wzorów.
Bramy rozsyłacz do przesuwnych
Brama wjazdowa przesuwna Pruszków
Brama wjazdowa przesuwna

Jaki rodzaj bramy wybrać?

Uwarunkowane jest to rodzajem działki, jak i preferencjami samego użytkownika. Oba systemy mają swoje zalety i warto dobrać je do charakterystyki wjazdu na posesje.

Czy bramy Kamat są odporne na warunki atmosferyczne i rdzewienie?

Oferowane przez naszą firmę bramy i furtki są zabezpieczane przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych za pomocą sprawdzonych farb antykorozyjnych lub poddawane procesowi cynkowania i malowania proszkowego.

Jak przygotować teren pod montaż bramy?

Przed montażem należy zadbać o wyznaczenie światła bramy i sprawdzenie, czy promień skrętu zapewnia wygodny wjazd na posesję, a następnie wypoziomować teren. Montaż należy rozpocząć od osadzenia słupków w gruncie. Właściwe wypoziomowanie słupków i fachowe zamontowanie zawiasów zabezpieczy przed opadaniem skrzydeł lub niewłaściwym funkcjonowaniem mechanizmów suwających, przeciążeniem bramy i nadmiernym zużyciem napędów.

Czy bramy wjazdowe wymagają impregnacji?

Częstotliwość odświeżania powłoki ochronnej zależy od jej rodzaju. W przypadku pokrycia farbą antykorozyjną warto odnowić powłokę zabezpieczającą raz na kilka lat. Jeśli brama została zabezpieczona powłoką cynkową i pomalowana proszkowo, taki sposób impregnacji zapewnia trwałość i skuteczność zabezpieczeń nawet przez 20 lat.

Postaw na sprawdzone i wytrzymałe bramy wjazdowe

Skontaktuj się z nami, wybierz odpowiadający Ci wzór i prześlij wymiary bramy wraz z rysunkiem działki, a otrzymasz indywidualną wycenę.